Prodej a servis zdravotnické techniky

LÉČBA SVĚTLEM

Nabízíme vám spolehlivé přístroje pro laserovou terapii. Biolampa umožňuje práci s optimální vlnovou délkou. Sondu můžete přesně uzpůsobit podle potřebných parametrů i náročnosti výkonu. V nabídce jsou zastoupeny varianty pro běžné ošetření v kompaktním modelu, jako infračervenou lampu s parabolickým reflektorem i ve variantě pro náročné ošetření, která dovoluje současné připojení dvou různých laserových sond nebo bodové sondy a plošného scanneru.

UPOZORNĚNÍ

V případě,že uvedená cena produktu je 0,- Kč, znamená to, že aktualní cena je dostupná pouze na vyžádání, např. jsou možné akční nabídky, změna ceníku a jiné.
Kategorie:   CHIRURGIE-STERILIZACE-ESHOP  > LÉČBA SVĚTLEM
Zobrazení 
  
LS00001 Bi-o-las mini
Biolas     

Přístroj pro cílenou laserovou stimulaci. Pro terapii oparu, akné, malých ran, krvácivách dásní, zánětů, u sportovních zranění. Žádné vedlejší účinky, nehrozí předávkování.

Bi-o-las je tvz."měkký laser", který může být používán jak ve zdravotnictví, jak vysoce účinný a profesionální přístroj, tak např. v domácím léčení.
Bi-o-las mini
Cena 5 372,- Kč 6 500,- Kč (vč. DPH)  


Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner