Prodej a servis zdravotnické techniky

Vakuové jednotky

V oblasti elektroléčby vám nabízíme kvalitní přístroje pro kosmetické ošetření, rehabilitaci i základní léčebné procedury. Přístroje pro vakuovou terapii jsou uzpůsobeny pro snadné ovládání, výkon i délku ošetření můžete uzpůsobit konkrétním potřebám. Představujeme varianty, které je možné prakticky použít k jakémukoli typu léčebného přístroje od všech výrobců. Základní jednotka vyhovuje širokému spektru činností, zlepší efekt péče a pomůže nabídnout větší rozsah služeb.

Prosím o výběr typu. Stránky jsou informativní a v případě nákupu prosím navštivte přímo E-SHOP či odkaz v jednotlivých sekcích. 

Pokud nenajdete co potřebujete, obraťte se na nás Kontakty  či  Napište nám

 

 

VACOTRON 460

Vacontro 460 

Přístroj pro vakuovou terapii. Lze použít pro přístroje řady 4xx stejného výrobce, ale stejně tak lze použít k jakémukoli typu léčebného přístroje od všech výrobců.

 

VACOTRON S

 vacotron S

Přístroj pro vakuovou terapii. Lze použít pro přístroje řady 4xx stejného výrobce, ale stejně tak lze použít k jakémukoli typu léčebného přístroje od všech výrobců.

 

Zpět

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner