Prodej a servis zdravotnické techniky
Drobečková navigace

Úvod > Chirurgie - sterilizace > Sterilizátor, autokláv

Sterilizátor, autokláv

Nabízíme vám profesionální vybavení pro odborné ambulance, nemocniční stanice i veterinární ordinace. Sterilizátory horkým vzduchem vám zajistí precizní čistotu nástrojů. Autokláv můžete vybírat podle požadovaného objemu, jednotlivé modely pracují s možností přizpůsobení času sterilizace, nastavení různých časových i teplotních cyklů. Přehledný displej vám pomůže kontrolovat stav procesu i volit jednotlivé parametry. Snadná obsluha a dlouhá životnost vám zrychlí rutinní práci, dovolí zařadit do praxe další nástroje a zlepší kvalitu služeb pacientům.

Prosím o výběr odvětví. Stránky jsou informativní a v případě nákupu prosím navštivte přímo E-SHOP či odkaz v jednotlivých sekcích. 

Pokud nenajdete co potřebujete, obraťte se na nás Kontakty  či  Napište nám
 
 

STERICELL horkovzdušný sterilizátor ECO

Stericell-55-ECO-01.jpgPřístroj STERICELL® slouží k horkovzdušné sterilizaci materiálů při stanovených parametrech teploty a času. Vyznačuje se tichým chodem s jemným patentově chráněným systémem nuceného proudění vzduchu v komoře pomocí vestavěného ventilátoru, který eliminuje vznik oblasti "studeného vzduchu". Látky sypké a látky tvořící usazeniny lze zpracovávat v uzavřených lahvích. Přístroj je vhodný pro lékařské a veterinární praxe, kliniky a nemocnice, lékárny, polikliniky, laboratoře. Pro poskytovatele služeb - testovací a kosmetické salóny, provozovny piercingu, manikúry a pedikúry, kadeřnictví je ideální objem komory 22 litrů s kompaktními rozměry a malou hmotností.
Průběh teploty je řízen mikroprocesorovou automatikou (Fuzzy - logic) s digitálním displejem a teplotním čidlem Pt 100. Mikroprocesorová automatika zajišťuje vysokou přesnost regulace teploty se zárukou teplotní stability v každém místě sterilizační komory, kontrolu otevření dveří a vzduchové klapky - je zárukou vyšší bezpečnosti jednotlivých sterilizačních procesů.
Přístroj STERICELL® splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, rychlost, jednoduchou a pohodlnou obsluhu a bezpečnost. Protokol o jednotlivých sterilizačních šaržích je možno přehledně vytisknout pomocí tiskárny nebo uložit do PC pomocí speciálního software WarmComm. Vnitřní uspořádání komory umožňuje přestavění sít či polic a vkládání různě velkých materiálů pro co nejlepší využití vnitřního prostoru.
Řízení mikroprocesorem, LED displej s velkými písmeny, digitální ochrana třídy 2,  výfuková trubice, 3 automatické sterilizační programy, automatické hlídání dveří, dle objemu optimalizovaná kontrola teploty (Fuzzy Logic), automatika ON/OFF - časová funkce (99 hodin 59 minut), obklady z galvanizovaných ocelových plechů, funkce zpožděného zapnutí a vypnutí topení, včetně 2 chromovaných sít, sterilizační programy s mechanismem "safety logic", Pt 100 čidlo, zabudované rozhraní RS 232, akustický alarm, vnitřní stěny komory z nerez oceli, prachotěsné provedení, programy chráněny přístupovým kódem.

Řada horkovzdušných sterilizátorů STERICELL® splňuje požadavky směrnice EU o zdravotnických prostředcích č. 93/42/EEC a hygienických požadavků. Splňuje požadavky na reprodukovatelnost a přesnost  průběhu teploty a dalších parametrů v horkovzdušných sterilizátorech odvozených od norem kvality jako je ISO 9000 nebo ISO 17025. Za účelem prokázání trvalé kvality pracovních procesů v souladu s deklarovanými parametry přístroje výrobcem (dovozcem) je uživatelům přístrojů dodávána dokumentace IQ – instalační kvalifikace, OQ – operační kvalifikace a PQ – procesní kvalifikace (validace). Přístroje splňují požadavky pro provoz v akreditovaných nebo certifikovaných zdravotnických zařízeních a v laboratořích (CE 0123).

 Základní programové vybavení:

·         3 přednastavené sterilizační programy s předehříváním (možnost uživatelské modifikace oprávněnu osobou)

            S1 - teplota 160°C / sterilizační expozice 60 min.

            S2 - teplota 170°C / sterilizační expozice 30 min.

            S3 - teplota 180°C / sterilizační expozice 20 min.

            Novinkou jsou dva sušící programy

            P4, P5 - teplota 10°C (nad okolní teplotu) až 250°C / uživatelsky nastavitelný čas expozice

·         blokování nastavených programů

·         funkce zpožděného zapnutí programu

·         předehřívací čas - nastavitelná doba vyrovnávací teploty vsázky

·         akustický a vizuální alarm

·         digitální ochranný termostat - chrání přístroj, jeho okolí a zpracovávaný materiál proti nepřípustnému překročení teploty

·         manuální ovládání klapky sání a výfuku

·         rozhraní RS 232 pro připojení tiskárny nebo PC

Příslušenství pro typ 55, 111, 222, 404:

 • Drátěné síto - chrom
 • Drátěné síto - nerez
 • Děrovaná police - plech - nerez
 • Tiskárna

Cena: Koupit_Eshop

·      

 

 MELAG 75

melag 75

Horkovzdušný sterilizátor s nucenou cirkulací vzduchu. Odpovídá všem platným zákonům a předpisům pro provoz v lékařských a kosmetických provozech. Nerozový, plně automatický a úsporný přístroj. 

Technické údaje:

 • napájení 230 V, 50 Hz, 650 W   
 • vnější rozměry: 310 x 260 x 375 mm  
 • vnitřní rozměry: h - 280, v - 75, š - 190 mm   
 • hmotnost 12 kg  
 • objem 4,3 l   
 • sterilizační teplota: - 180 stupňů Celsia, 20 minut

Cena: Koupit_Eshop

 

MELAG 205

melag 205

Horkovzdušný sterilizátor s 6 tácky s nucenou cirkulací vzduchu, při které se ventilátor stará o perfektní vyrovnání teploty ve vnitřním prostoru a zároveň zabraňuje přehřátí. I přes kompaktní vnější rozměry (šířka pouze 31 cm), může sterilizátor 205 pojmout až 6 hliníkových tácků. Vnější pláš´t i vnitřní prostor jsou zhotoveny z kvalitní úšlechtilé oceli. Odpovídají tak mezinárodnímu špičkovému standardu. Po zapnutí následuje plně automatický průběh sterilizačního procesu a navazující vypnutí proudu.  Pro vysoušení může být teplota plynule nastavena mezi 60 až 200 stupňů Celsia.

Technické údaje:

 • napájení 230 V, 50 Hz   
 • vnitřní rozměry: 190 x 200 x 360 mm     
 • vnější rozměry: h - 470, v - 380, š - 310 mm    
 • hmotnost 17 kg     
 • objem 14 l

Cena: Koupit_Eshop

 

 Parní sterilizátory Lara 17, Lara 22, Lisa 22 a další

Autokláv LARA 17b.jpg

Parní sterilizátor (autokláv) LARA s komorou objemu 17 l- snadno použitelný barevný dotykový displej pro intuitivní navigaci prostřednictvím inteligentní struktury menu

- nejvýkonnější sterilizátor ve svém segmentu

- individuální zvýšení účinnosti možné díky upgradu na Eco Dry+ (automatické nastavení doby sušení náplně pomocí "Performance" aktivačního kódu)

- je možné individuální zvýšení účinnosti díky "Fast Cycle" aktivačnímu kódu (pro nebalené přístroje)

- pokročilá sledovatelnost je možná díky dle potřeb zákazníka upravenému upgradu díky "Traceability" Aktivační kód prodentifikaci uživatele

- dokumentace bez papíru díky vysoké kapacitě USB paměti pro automatické zaznamenávání všech cyklů

- ergonomický design

- menu kompletně v češtině

Veškeré typy  Lara 17, Lara 22, Lisa 22 zde eShop sterilizace

 

Autokláv EURONDA E9 INSPECTION další zde: eShop sterilizace

euronda

autokláv EURONDA E9 INSPECTION provádí všechny cykly typu "B" (1210 C, 1340 C, 1340 C Prion, 1340 C Rapido, 1340 C Prion Rapido) a 3 kontrolní testy (Vacuum, Helix and BowieDick) v plném souladu s EN 13060 

všechny nastavené cykly mají stejný profil, což umožňuje bezpečnou sterilizaci všech druhů předmětů (pevných, dutých, porézních i dvojitě balených)

grafický monochromatický LCD displej na kontrolním panelu zobrazuje údaje o provozu, bezpečnosti, údržbě a programování funkcí 
    
stelizační komora je z nerezové oceli certifikované PED, dvojitý povrch zaručuje dlouhou živostnost a vysokou odolnost   

všechny náhradní díly nádrží mohou být zkontrolovány jednotlivě, jelikož nádrže jsou přístupné ze všech stran. Po odstranění krytu je možné vyčistit celý vnitřek nádrže. Vodu jde do nádrže nalít manuálně otvorem s indikátorem hladiny. 2 přední konektory umožňují nádrže zcela vypustit.    

kapacita nádrží je 18 nebo 24 litrů   

do boustranného držáku lze umístit 5 klasických podnosů nebo 3 uzavřené podnosy  

na spodním panelu je umístěn bezpečnostní spínač a sériový port pro tiskárnu a externí paměť

dále obsahuje generátor páry, systém na odplynění vody a integrovanou termální tiskárnu 

technické údaje: kapacita - 18 či 24 litrů, rozměry: 450x445x610 mm, váha prázdná:pro 18 l 40,79 kg, pro 24 l 42,11 kg, váha na podstavici plná: pro 18l 3,07 kg/cm2, pro 24 l 3,07 kg/cm2, napětí: 230 V, síťový kmitočet: 50 Hz, absorbovaný proud: 2300 W 10 A

Cena: Koupit_Eshop

 

Sterilizátor MEMMERT SF30 horkovzdušný s nucenou cirkulací vzduchu

Memmert SF30.jpgMemmert SF30 horkovzdušný sterilizátor, splňuje veškeré předpisy na horkovzdušnou sterilizaci pro zdravotnictví. Konstrukčně vychází z ucelené řady sušáren Memmert.
Sterilizátor zaručuje naprostou bezpečnost obsluhy, má intuitivní ovládání a moderní design. Je zhotoven z kvalitní nerezové oceli se snadným čištěním. 
Tato řada je vybavena ventilátorem - nuceným oběhem vzduchu. Přístroje řady SF/SFplus mají regulaci umožňující odečet pracovního času až po náběhu na nastavenou teplotu, splňují požadavky vyhlášky MZ 195/2005 Sb. (příl.3 - způsoby sterilizace). Přístroje s objemy 32 a 53 l jsou vhodné řešení horkovzdušné sterilizace nástrojů zejména pro menší lékařské ordinace, tetovací, pedikúrní a manikúrní salóny. Jsou vhodné do všech ambulancí jako náhrada za starší typy sterilizátorů, které nesplňují vyhlášku o sterilizaci.
Regulátor SingleDisplay:
-nastavení teploty, otáček ventilátoru, pozice klapky, času 
-možnost odečtu sterilizačního času až po dosažení nastavené teploty
-jedno teplotní čidlo Pt100 dle DIN třída A 
-rozhraní Ethernet 
-dvojitá ochrana proti přehřátí - elektronická a mechanická dle DIN 12 880 
Technické parametry:
Vnitřní objem: 32 litrů
Vnitřní rozměry:
- šířka: 400 mm 
- výška: 320 mm
- hloubka: 250 mm
Vnější rozměry:
- šířka: 585 mm
- výška: 707 mm
- hloubka: 434 mm 

Počet sít v dodávce: 1 ks
Maximální počet sít: 3 ks

Napájení: 230V / 50Hz
Příkon: 1600W
Váha netto: 44 kg
Váha včetně balení: 55kg
 
 

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner