Prodej a servis zdravotnické techniky
Drobečková navigace

Úvod > Chirurgie - sterilizace > Sterilizátor, autokláv

Sterilizátor, autokláv

Nabízíme vám profesionální vybavení pro odborné ambulance, nemocniční stanice i veterinární ordinace. Sterilizátory horkým vzduchem vám zajistí precizní čistotu nástrojů. Autoklav můžete vybírat podle požadovaného objemu, jednotlivé modely pracují s možností přizpůsobení času sterilizace, nastavení různých časových i teplotních cyklů. Přehledný displej vám pomůže kontrolovat stav procesu i volit jednotlivé parametry. Snadná obsluha a dlouhá životnost vám zrychlí rutinní práci, dovolí zařadit do praxe další nástroje a zlepší kvalitu služeb pacientům.

Prosím o výběr odvětví. Stránky jsou informativní a v případě nákupu prosím navštivte přímo E-SHOP či odkaz v jednotlivých sekcích. 

Pokud nenajdete co potřebujete, obraťte se na nás Kontakty  či  Napište nám
 
 

STERICELL horkovzdušný sterilizátor

stericel

Řada Standard-line je vybavena mikroprocesorem řídícím systémem s adaptací na každý konkrétní typ a objem přístroje zjištěnou programem Fuzzy-Logic a tichým účinným ventilátorem. Informace o procesu jsou zobrazeny na přehledném LED display. Ovládací prvky jsou přehledně umístěny na foliové klávesnici. Nabízí 3 volně nastavitelné programy, funkci programově zpožděného startu nebo vypnutí přístroje, zvukový alarm, časový rozsah volby segmentů programu do 99 hod. 59 min. nebo časově neomezený proces terperování na zvolené teplotě. 

Řada Komfort-line je vybavena víceprocesovým řídícím systémem s adaptací na každý konkrétní typ a objem přístroje, volbu otáček ventilátoru, zvukový alarm, reálný čas, časový rozsah volby segmentů programu po minutě až do 16 roků nebo časově neomezený proces temperování na zvolené teplotě (rampy) nebo možnost cyklování programů.

Příslušenství pro typ 55, 111, 222, 404:

 • Drátěné síto - chrom
 • Drátěné síto - nerez
 • Děrovaná police - plech - nerez
 • Tiskárna

Cena: Koupit_Eshop

 
 

 MELAG 75

melag 75

Horkovzdušný sterilizátor s nucenou cirkulací vzduchu. Odpovídá všem platným zákonům a předpisům pro provoz v lékařských a kosmetických provozech. Nerozový, plně automatický a úsporný přístroj. 

Technické údaje:

 • napájení 230 V, 50 Hz, 650 W   
 • vnější rozměry: 310 x 260 x 375 mm  
 • vnitřní rozměry: h - 280, v - 75, š - 190 mm   
 • hmotnost 12 kg  
 • objem 4,3 l   
 • sterilizační teplota: - 180 stupňů Celsia, 20 minut

Cena: Koupit_Eshop

 

MELAG 205

melag 205

Horkovzdušný sterilizátor s 6 tácky s nucenou cirkulací vzduchu, při které se ventilátor stará o perfektní vyrovnání teploty ve vnitřním prostoru a zároveň zabraňuje přehřátí. I přes kompaktní vnější rozměry (šířka pouze 31 cm), může sterilizátor 205 pojmout až 6 hliníkových tácků. Vnější pláš´t i vnitřní prostor jsou zhotoveny z kvalitní úšlechtilé oceli. Odpovídají tak mezinárodnímu špičkovému standardu. Po zapnutí následuje plně automatický průběh sterilizačního procesu a navazující vypnutí proudu.  Pro vysoušení může být teplota plynule nastavena mezi 60 až 200 stupňů Celsia.

Technické údaje:

 • napájení 230 V, 50 Hz   
 • vnitřní rozměry: 190 x 200 x 360 mm     
 • vnější rozměry: h - 470, v - 380, š - 310 mm    
 • hmotnost 17 kg     
 • objem 14 l

Cena: Koupit_Eshop

 

 Parní sterilizátory Lara 17, Lina MB17, Lina MB22 a další

Autokláv LARA 17b.jpg

Parní sterilizátor (autokláv) LARA s komorou objemu 17 l- snadno použitelný barevný dotykový displej pro intuitivní navigaci prostřednictvím inteligentní struktury menu

- nejvýkonnější sterilizátor ve svém segmentu

- individuální zvýšení účinnosti možné díky upgradu na Eco Dry+ (automatické nastavení doby sušení náplně pomocí "Performance" aktivačního kódu)

- je možné individuální zvýšení účinnosti díky "Fast Cycle" aktivačnímu kódu (pro nebalené přístroje)

- pokročilá sledovatelnost je možná díky dle potřeb zákazníka upravenému upgradu díky "Traceability" Aktivační kód prodentifikaci uživatele

- dokumentace bez papíru díky vysoké kapacitě USB paměti pro automatické zaznamenávání všech cyklů

- ergonomický design

- menu kompletně v češtině

Veškeré typy  Lara 17, Lina MB17, Lina MB 22, Lisa 17, Lisa 22 zde eShop sterilizace

 

Autokláv EURONDA E9 INSPECTION další zde: eShop sterilizace

euronda

autokláv EURONDA E9 INSPECTION provádí všechny cykly typu "B" (1210 C, 1340 C, 1340 C Prion, 1340 C Rapido, 1340 C Prion Rapido) a 3 kontrolní testy (Vacuum, Helix and BowieDick) v plném souladu s EN 13060 

všechny nastavené cykly mají stejný profil, což umožňuje bezpečnou sterilizaci všech druhů předmětů (pevných, dutých, porézních i dvojitě balených)

grafický monochromatický LCD displej na kontrolním panelu zobrazuje údaje o provozu, bezpečnosti, údržbě a programování funkcí 
    
stelizační komora je z nerezové oceli certifikované PED, dvojitý povrch zaručuje dlouhou živostnost a vysokou odolnost   

všechny náhradní díly nádrží mohou být zkontrolovány jednotlivě, jelikož nádrže jsou přístupné ze všech stran. Po odstranění krytu je možné vyčistit celý vnitřek nádrže. Vodu jde do nádrže nalít manuálně otvorem s indikátorem hladiny. 2 přední konektory umožňují nádrže zcela vypustit.    

kapacita nádrží je 18 nebo 24 litrů   

do boustranného držáku lze umístit 5 klasických podnosů nebo 3 uzavřené podnosy  

na spodním panelu je umístěn bezpečnostní spínač a sériový port pro tiskárnu a externí paměť

dále obsahuje generátor páry, systém na odplynění vody a integrovanou termální tiskárnu 

technické údaje: kapacita - 18 či 24 litrů, rozměry: 450x445x610 mm, váha prázdná:pro 18 l 40,79 kg, pro 24 l 42,11 kg, váha na podstavici plná: pro 18l 3,07 kg/cm2, pro 24 l 3,07 kg/cm2, napětí: 230 V, síťový kmitočet: 50 Hz, absorbovaný proud: 2300 W 10 A

Cena: Koupit_Eshop

 

Sterilizátor MEMMERT SF30 horkovzdušný s nucenou cirkulací vzduchu

Memmert SF30.jpgMemmert SF30 horkovzdušný sterilizátor, splňuje veškeré předpisy na horkovzdušnou sterilizaci pro zdravotnictví. Konstrukčně vychází z ucelené řady sušáren Memmert.
Sterilizátor zaručuje naprostou bezpečnost obsluhy, má intuitivní ovládání a moderní design. Je zhotoven z kvalitní nerezové oceli se snadným čištěním. 
Tato řada je vybavena ventilátorem - nuceným oběhem vzduchu. Přístroje řady SF/SFplus mají regulaci umožňující odečet pracovního času až po náběhu na nastavenou teplotu, splňují požadavky vyhlášky MZ 195/2005 Sb. (příl.3 - způsoby sterilizace). Přístroje s objemy 32 a 53 l jsou vhodné řešení horkovzdušné sterilizace nástrojů zejména pro menší lékařské ordinace, tetovací, pedikúrní a manikúrní salóny. Jsou vhodné do všech ambulancí jako náhrada za starší typy sterilizátorů, které nesplňují vyhlášku o sterilizaci.
Regulátor SingleDisplay:
-nastavení teploty, otáček ventilátoru, pozice klapky, času 
-možnost odečtu sterilizačního času až po dosažení nastavené teploty
-jedno teplotní čidlo Pt100 dle DIN třída A 
-rozhraní Ethernet 
-dvojitá ochrana proti přehřátí - elektronická a mechanická dle DIN 12 880 
Technické parametry:
Vnitřní objem: 32 litrů
Vnitřní rozměry:
- šířka: 400 mm 
- výška: 320 mm
- hloubka: 250 mm
Vnější rozměry:
- šířka: 585 mm
- výška: 707 mm
- hloubka: 434 mm 

Počet sít v dodávce: 1 ks
Maximální počet sít: 3 ks

Napájení: 230V / 50Hz
Příkon: 1600W
Váha netto: 44 kg
Váha včetně balení: 55kg
 
 

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu
Partner