Prodej a servis zdravotnické techniky
Drobečková navigace

Úvod > Chirurgie - sterilizace > Léčba světlem

Léčba světlem

Bio-las-mini a infrazářič patří mezi velmi efektivní nástroje pro vedení léčby světlem. Dovolují nastavit široké rozpětí vlnové délky i výkonu a tím využít co nejvyšší efekt. Účinným zdrojem UV a IR záření je také biolampa, která dokáže ošetřit velkou plochu. Navíc je vybavena praktickým pojízdným stojanem. V nabídce je zastoupený také terapeutický laser Maestro včetně sond CCM universal pro povrchové kožní a slizniční aplikace.

Prosím o výběr odvětví. Stránky jsou informativní a v případě nákupu prosím navštivte přímo E-SHOP či odkaz v jednotlivých sekcích. 

Pokud nenajtede co potřebujete, obraťte se na nás Kontakty  či  Napište nám
 
Bi-o-las mini
biolas

Biolas

Přístroj pro cílenou laserovou stimulaci. Pro terapii oparu, akné, malých ran, krvácivách dásní, zánětů, u sportovních zranění. Žádné vedlejší účinky, nehrozí předávkování.

Bi-o-las je tvz."měkký laser", který může být používán jak ve zdravotnictví, jak vysoce účinný a profesionální přístroj, tak např. v domácím léčení.

možnost koupit eShop

 
Biolampa
biolampa

Kompaktní a pohotový zdroj terapeutickéhi polarizovaného světla se širokým spektrem použití a překvapivě vysokou léčebnou účinností, která je navíc zesílena pomocí frekvenční modulace. Pronikájící elektromagnetické vlnění posiluje buněčný metabolismus, čímž dochází k významnému zrychlení regeneračních schopností a hojivých procesů, snižuje se bolestivost a potlačují se zánětllivé pochody ve tkáni. Aplikace-akné, alopecie, bércový vřed, dermatitidy, diabetické gangrény, hojení ran a jizev, molusca, opra, opruzeniny, pásový opar, píštěle, podlitiny, proleženiny, spáleniny, regenerace unavené a narušené pleti a další.

 

 
Infrazářič - infračervená lampa
infralampa

Infračervená lampa - parabolický reflektor z hliníku z anodovou úpravou povrchu o průměru 40 cm, nastavení času s vypínačem do 60 minut, ovládací vypínač a světelná kontrolka 230V-50Hz, ochranná mřížka

Varianty:

  • pojízdná se stojanem nastavitelná do výšky 190 cm 
  • UV zdroj + IR zdroj

 

 
Terapeutický laser Maestro
maestro

Inteligentní přístroj nové generace, který splňuje i ty nejpřísnější nároky uživatelů laserové terapie. Umožňuje práci s optimální vlnovou délkou i výkonem sondy a podle zvolené diagnózy automaticky nastaví všechny potřebné parametry zákroku. Výhodou je možnost současného připojení dvou různých laserových sond nebo bodové sondy a plošného scanneru.

Technické parametry:

  • možnost současného připojení dvou laserových sond s rodílnými parametry     
  • možnost současného připojení jedné laserové sondy pro bodovou terapii a scanneru pro plošné aplikace     
  • automatické nastavení parametrů zákroku na základě zvolené diagnózy    
  • možnost uložení vlatních terapeutických sestav do paměti přístroje    
  • vlnová délka sond podle přání - 635 nm, 670 nm, 830 (IR)nm     
  • výkon podle typu sondy na přání - 3-3000 mW     
  • napájení sond ze sítě i na baterie    
  • jednoduchá obsluha při zajištění max.bezpečnosti provozu

 

 
Laserové sondy typ CCM universal
ccm sondy 

Laserová sonda CCN Speciál 635 nm - mají poměrně malý průnik do tkáně, většina energie se vyzáří v hloubce 3-5 mm, používají se hlavně pro povrchové kožní a slizniční aplikace, verze 3-7-15 mW 

Laserová sonda CCM Universal 670 nm - hloubka průniku je vyšší a lze s nimi pracovat nejen povrchově, ale i k ozařování tkáňových struktur v hloubce až 2 cm, verze 3-10-20-25 mW)  

Laserová sonda CCn Infra 830 nm - výkonná sonda s velkou hloubkou průniku do tkáně (ccc 5 cm), optimální pro ozařování kloubních partií a hlubší struktury, méně používané pro povrchové aplikace, verze 20-30-40-80-160-300 mW

 

 
 
 

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner