Prodej a servis zdravotnické techniky
Drobečková navigace

Úvod > E-SHOP

E-SHOP zdravotnické pomůcky, zdravotnické přístroje

 

S dlouholetou praxí zajišťujeme profesionální vybavení odborným lékařským praxím, ale také zdravotnickým, rehabilitačním zařízením a poslední léta i veterinárním ordinacím. Nabízíme zdravotnické pomůcky i zdravotnické přístroje pro všechny obory. Vybíráme pro vás výhradně produkty s garancí vysoké kvality a dlouhé životnosti. Při výběru produktů vycházíme i ze zkušeností našich klientů, upřednostňujeme spolehlivé výrobce a produkty, které plně vyhoví náročné lékařské práci.

U zdravotnických přístrojů dbáme na snadné ovládání, možnost okamžitého odečtu měřených hodnot a jejich přenosu do počítače. Věříme, že moderní technologie zásadně urychlují i zpřesňují diagnózu pacientů a pomáhají nasadit účinnou léčbu včetně propojení informací lékařů či ukládání.

Zdravotnické pomůcky usnadňují ošetření pacientů, pomáhají lékařskému personálu urychlit nepříjemné nebo bolestivé části vyšetření nebo ošetření. Zkvalitňují celkovou péči o nemocné. Kvalitním vybavením zajistíte vyšší efektivitu při práci s pacienty, zkrátíte dobu čekání na vyšetření nebo jeho samotný průběh.

Nabízíme vám nejen kompletní portfolio zdravotnických pomůcek a přístrojů, ale také možnost konzultace ideálního typu vybavení s ohledem na očekávané využití i náročnost vaší praxe.

 

Možnost přechod na www.kaskaservis.cz

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner