Prodej a servis zdravotnické techniky
Drobečková navigace

Úvod > E-SHOP

E-SHOP zdravotnické pomůcky, zdravotnické přístroje

 

S dlouholetou praxí zajišťujeme profesionální vybavení odborným lékařským praxím, ale také zdravotnickým, rehabilitačním zařízením a poslední léta i veterinárním ordinacím. Nabízíme zdravotnické pomůcky i zdravotnické přístroje pro všechny obory. Vybíráme pro vás výhradně produkty s garancí vysoké kvality a dlouhé životnosti. Při výběru produktů vycházíme i ze zkušeností našich klientů, upřednostňujeme spolehlivé výrobce a produkty, které plně vyhoví náročné lékařské práci.

U zdravotnických přístrojů dbáme na snadné ovládání, možnost okamžitého odečtu měřených hodnot a jejich přenosu do počítače. Věříme, že moderní technologie zásadně urychlují i zpřesňují diagnózu pacientů a pomáhají nasadit účinnou léčbu včetně propojení informací lékařů či ukládání.

Zdravotnické pomůcky usnadňují ošetření pacientů, pomáhají lékařskému personálu urychlit nepříjemné nebo bolestivé části vyšetření nebo ošetření. Zkvalitňují celkovou péči o nemocné. Kvalitním vybavením zajistíte vyšší efektivitu při práci s pacienty, zkrátíte dobu čekání na vyšetření nebo jeho samotný průběh.

Nabízíme vám nejen kompletní portfolio zdravotnických pomůcek a přístrojů, ale také možnost konzultace ideálního typu vybavení s ohledem na očekávané využití i náročnost vaší praxe.

 

Možnost přechod na www.kaskaservis.cz

Menu

AKCE SMART ONE přenosný PEV a FEV1

Podívejte se na náš eShop

http://www.allcb.cz/spirometr-spirometrie-eshop?tabpage=15&taboffset=0&ts=1&epc=SP00014

SMARTONE

AKCE STERILIZÁTORY Stericell

Podívejte se na náš eShop při akčních cenách sterilizátorů

CHIRURGIE-STERILIZACE-ESHOP
stericel

 

Partner
Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu