Prodej a servis zdravotnické techniky

KARDIO,INTERNA,GYNEKOLOGIE ESHOP

Ve specializovaném e-shopu vám nabízíme kompletní vybavení pro ambulance praktických lékařů i odborných pracovišť. Pro gynekologické obory nabízíme Dopplery, ultrazvuky pro sledování vývoje dítěte i stavu matky. Internistům pomůžeme zvolit zařízení pro měření EKG ve variantě holter, přenosné EKG i pevná stanice. Součástí nabídky jsou i tlakové holtery. Podle náročnosti vaší praxe můžete využít i nabídku uzpůsobených lehátek.

Manuál práce s eShopem

Vyberte sekci (např. rehabilitace, praktické lékařství a jiné). Jednotlivé katalogové položky jsou zobrazovány po kliknutí na produkty. V některých případech je zobrazováno více variant produktů, pak ceny uvedeny v textu popř. je třeba nám elektronicky zaslat poptávku s konkrétními parametry.
V případě, že uvedená cena produktu je 0,- Kč, znamená to, že aktualní cena je dostupná pouze na vyžádání, např. jsou možné akční nabídky, změna ceníku a jiné. Pak prosíme zvolte sekci e-maily či tel. upřednostňujeme elektronickou formu - je nutné data zpracovat  pro Vaší spokojenost.
Pro zvolení jiné sekce (např. z rehabilitace do praktického lékařství) klikněte opětovně v liště menu E-SHOP a opět pokračujte ve výběru sekce i produktů.
Pokud máte zájem o více informací o produktech, můžete použít levou menu lištu sekcí a produktů. Pakliže máte zájem o podrobnosti, kontaktujte nás elektronickou či telefonickou formou.

Zpět na menu eShop

http://www.allcb.cz/e-shop

Důležité upozornění

Od 07.01.2022 DOCHÁZÍ K PŘECEŇOVÁNÍ PRODUKTU!!!
Uvedené ceny jsou pouze informativní
Kategorie:   KARDIO,INTERNA,GYNEKOLOGIE ESHOP
Podkategorie:
  DEFIBRILÁTOR (5)
  DOPPLER, fetální monitor (3)
  EKG HOLTER (1)
  ERGOMETRIE (7)
  GYNEKOLOGICKÉ KŘESLO (4)
  GYNEKOLOGICKÉ PŘÍSTROJE - ULTRAZVUK (6)
  POČÍTAČOVÉ EKG (3)
  PŘENOSNÉ EKG (4)
  TLAKOVÝ HOLTER (1)
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena vč. DPH  
V této kategorii nejsou žádné katalogové položky.

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner