Prodej a servis zdravotnické techniky

REHABILITACE ESHOP

Vybavení pro rehabilitační péči

Nabízíme vám kompletní vybavení pro rehabilitační péči. V širokém portfoliu můžete vybírat lehátka pro individuální péči a cvičení, ale také speciálně upravená lehátka pro Vojtovu metodu nebo masáže. Kvalitní zařízení vám pomůže efektivně provádět odbornou terapii jako je elektroléčba, ošetření ultrazvukem, vodoléčba, nebo aplikace motodlahy nebo trakční jednotky. Rehabilitace pomůže vašim pacientům rychle se navrátit do aktivního života a účinně zmírní bolesti nebo omezení.

Manuál práce s eShopem

Vyberte sekci (např. rehabilitace, praktické lékařství a jiné). Jednotlivé katalogové položky jsou zobrazovány po kliknutí na produkty. V některých případech je zobrazováno více variant produktů, pak ceny uvedeny v textu popř. je třeba nám elektronicky zaslat poptávku s konkrétními parametry.
V případě,že uvedená cena produktu je 0,- Kč, znamená to, že aktualní cena je dostupná pouze na vyžádání, např. jsou možné akční nabídky, změna ceníku a jiné. Pak prosíme zvolte sekci e-maily či tel. upřednostňujeme elektronickou formu - je nutné data zpracovat  pro Vaší spokojenost.
Pro zvolení jiné sekce (např. z rehabilitace do praktického lékařství) klikněte opětovně v liště menu E-SHOP a opět pokračujte ve výběru sekce i produktů.
Pokud máte zájem o více informací o produktech, můžete použít levou menu lištu sekcí a produktů. Pakliže máte zájem o podrobnosti, kontaktujte nás elektronickou či telefonickou formou.
V případě problému zadat objednávku přes eShop, použijte k objednávkce e-maily viz kotantk, např. obchod@allcb.cz, kdy uveďte katalogové číslo,množství,fakturační a dodací adresu,tel. spojení - bude Vám vygenerováno objednávka z eShopu což není duplicita objednávky.

Důležité sdělení

Od 07.01.2022 DOCHÁZÍ K PŘECEŇOVÁNÍ PRODUKTU!!!
Uvedené ceny jsou pouze informativní

V případě nákupu 4 včetně a více ks produktu v sekcích, sleva 3%.

Zpět na menu eShop

http://www.allcb.cz/e-shop
Kategorie:   REHABILITACE ESHOP
Podkategorie:
  ELEKTROLÉČBA,ULTRAZVUK,VAKUOVÁ JEDNOTKA,DIATERMIE (13)
  KOSMETIKA (16)
  LEHÁTKA, STOLY, VOJTOVA METODA (23)
  MAGNETOTERAPIE (5)
  MOTODLAHA (8)
  TRAKČNÍ JEDNOTKA (4)
  VODOLÉČBA (5)
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena vč. DPH  
V této kategorii nejsou žádné katalogové položky.

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner