Prodej a servis zdravotnické techniky

GYNEKOLOGICKÉ KŘESLO

Pro potřeby gynekologických ambulancí i specializovaných pracovišť vám nabízíme vybavení, které plně respektuje nároky na vytvoření kvalitního zázemí pro vyšetření i provedení léčebných zákroků. Gynekologické křeslo poskytne komfortní oporu pacientkám, zároveň zlepší přístup lékaři. Podle potřeb můžete vybírat křesla s automatickým i ručním pohonem, lehátko je možné polohovat i v několika částech. Opěrky nohou i stupínky pro usazení pacientky jsou příjemné a pohodlné. Elegantní vybavení dodá ordinaci profesionální vzhled.

UPOZORNĚNÍ

V případě,že uvedená cena produktu je 0,- Kč, znamená to, že aktuální cena je dostupná pouze na vyžádání, např. jsou možné akční nabídky, změna ceníku a jiné.
Kategorie:   KARDIO,INTERNA,GYNEKOLOGIE ESHOP  > GYNEKOLOGICKÉ KŘESLO
Zobrazení 
  
GK0004 Gynekologické křeslo G ESP 6 pro vyšetření i urologické
Cena je v základním provedení, příslušenství je na vyžádání.
Nízká nástupní výška 640 mm umožňuje pacientce nastoupit přímo z podlahy bez potřeby použít schůdek.
Pracovní plocha široká 600 mm je potažena bezešvou koženkou s barvou dle Vašeho výběru a rozdělena na nožní díl, sedák s výřezem a opěradlo s přizvednutým hlavovým dílem. Ovládání všech elektropohonů je ručním ovladačem, změny polohy lze provádět i při plném zatížení. Délky segmentů: sedák 450 mm, opěradlo 500 mm, hlava 400 mm, nohy 500 mm.
Všechna provedení jsou vždy plně vybavena: polyuretanové šauty nebo patní opěry (podle Vašeho přání) s kloubovým úchytem, nerezová miska, madla pro pacienta, držák papírové role, který lze používat na celou plochu, na opěradlo a sedák, nebo jen na sedák. Všechny prvky lze jednoduše a pohodlně nastavit pro pohodlí pacienta i Vaše.
Hmotnost stolu je podle provedení 90 – 112 kg, nosnost 150 kg. Zástavbové rozměry stolu jsou asi 800 × 1 400 mm
Výška nastavitelná elektropohonem 640 – 940 mm, nožní díl nastavitelný elektropohonem, manuální nastavení sklonu opěradla 0° až +80°, sedák pevný
Gynekologické křeslo G ESP 6 pro vyšetření i urologické
Dostupnost zboží: více než týden
Barva:
Cena 74 900,- Kč 90 629,- Kč (vč. DPH)  


Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner