Prodej a servis zdravotnické techniky

DERMATOSKOP

Dermatoskop výrazně zrychlí a zpřesní určení diagnózy všem dermatologickým ambulancím. Desetinásobné zvětšení, upravené osvícení i dispozice fotografického atlasu vám pomůže odhalit již počínající změny a účinně je řešit. Praktická velikost, ergonomicky upravené držení a malá hmotnost zajistí snadné ovládání. Pro kontrolu nebo ověření změn na kůži můžou využít speciálně upravené zařízení i běžní praktičtí lékaři a nabídnout svým pacientům péči na vysoké úrovni.
Kategorie:   PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ, DIAGNOSTIKA ESHOP  > DERMATOSKOP
Zobrazení 
  
DE00009 Dermatoskop HEINE DELTA 20T LED s rukojeti BETA 4 NT s Li-ion akumulátorem a stolní nabíječkou NT4 pro 2 rukojeti (3,5V)
Dermatoskop HEINE DELTA 20T LED s rukojeti BETA 4 NT s Li-ion akumulátorem a stolní nabíječkou NT4 pro 2 rukojeti (3,5V)
Dermatoskop HEINE DELTA 20T patří k absolutní špičce. Jedinečný systém přepínání, mezi polarizačním filtrem a klasickým filtrem umožňuje dosáhnout těch nejlepších výsledků během okamžiku. Nová DELTA 20T je již vybavená LED osvětlením Hq s kvalitou HEINE. Díky tomu je barva světla 5 000k a Colour Rendering Index
(CRI) > 80. Díky možnosti připojení SLR digitálního fotoaparátu, můžete pořizovat ty nejkvalitnější fotky.
Technická data:
Osvětlení:    LED Hq
Zvětšení:    10x-16x
Ostření:    ano
Polarizační filtr:    ano
Immersion:    ano
Digitalizace:    Možnost připojení digitálního fotoaparátu
Vlastnosti optiky:    Achromatická optika
    Vodě odolný systém
    Možnost kompaktního filtru
    LED Hq = 5 000k (CRI)>80
Dermatoskop HEINE DELTA 20T LED s rukojeti BETA 4 NT s Li-ion akumulátorem a stolní nabíječkou NT4 pro 2 rukojeti (3,5V)
Dostupnost zboží: více než týden
Cena 37 500,- Kč 45 375,- Kč (vč. DPH)  


Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu
Partner