Prodej a servis zdravotnické techniky
Drobečková navigace

Úvod > Články > Antibakteriální filtr MIR pro spirometry

Antibakteriální filtr MIR pro spirometrySpirometr měří kapacitu plic, přičemž souvisí s množstvím vzduchu, které dokážete vydechnout za jednu sekundu, a s celkovým objemem vzduchu, jejž najednou vydechnete. Spirometr se tedy používá k diagnostice chronických onemocnění plic, mezi která patří astma, chronická bronchitida, bronchiektázie, emfyzém a plicní fibróza. V následujících řádcích se však zaměříme na antibakteriální filtry MIR, které se u těchto zdravotnických přístrojů používají.

Antibakteriální filtr MIR.jpg

Spirometr je zařízení, které sleduje také průběh léčby. Samotné vyšetření je poměrně krátké a rychlé, nezabere více než 15 minut. Provádět se může v jakémkoliv prostředí. Spirometry používají antibakteriální filtr MIR, který zabraňuje šíření bakterií a virů, ovšem existuje několik různých druhů tohoto filtru.

Jednorázové turbínky včetně náustku FlowMIR

U spirometrů nachází uplatnění exkluzivní jednorázové turbínky včetně náustku FlowMIR, které jsou mezinárodně patentované. Velkou výhodou je jejich nezávislost na okolních podmínkách, což znamená, že fungují perfektně bez ohledu na teplotu, atmosférický tlak a vlhkost.

Turbínky jsou kalibrované přímo z výroby, tudíž o kalibraci se už nemusíte starat. Disponují kartonovými náustky, které přispívají ke splnění hygienických podmínek. Jednorázové turbínky samozřejmě splňují standardy ATS a ERS.

Antibakteriální a antivirální filtry MIR

Další možností jsou antibakteriální a antivirální filtry MIR, které jsou určeny k jednorázovému použití. Filtry slouží jako integrita turbínek proti přenosu patogenů, a proto se často používají tam, kde není možné provádět dezinfekci turbínek po každém jejich použití.

Vzhledem k současné koronavirové situaci jsou tyto filtry žádoucí, protože snižují zátěž kontaminace COVID-19. Investujte do kvalitních prvků, jež vám poslouží ve vaší ordinaci.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Nákupní koš
Košík je prázdný
Vyhledat v katalogu

NOVINKA DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Dermatoskop HEINE DELTA 30 e-Shop

Dermaskop HEINE Delta 30.png

AKCE přenosný spiromAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIRetr Spirobank SMARTAKCE Přenosný spirometr Spirobank Smart + Oxi MIR

 Spirobank-Oxi.pngaplikace pro Spirobank Smart.png

 

Partner